برگزاری همایش استانی ستاد در خراسان رضوی


در ادامه برگزاری همایش های استانی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، اینبار مدیران و مسئولان سامانه در همایشی که به منظور معرفی و اعلام دستاوردهای سامانه در شش ماهه ابتدایی سال 1397 در خراسان رضوی برگزار گردید، شرکت نمودند. 

در اولین روز از برگزاری این همایش مراسمی با حضور مسئولین کلیه دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی در سالن همایش های سازمان صدا و سیما برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای دکتر براتی، مدیرکل امور اداری و مالی استانداری، حجت الاسلام والمسلمین درویشیان، مدیرکل سازمان بازرسی استان خراسان رضوی و جناب آقای نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات اداری خراسان رضوی به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه استفاده از سامانه و فراگیرسازی آن پرداختند. پس از آن جناب آقای دکتر اصغری، مدیریت سامانه با ارائه گزارشاتی در خصوص پیشرفت های به دست آمده در ماه های اخیر، از لزوم پیوستن کلیه دستگاه های اجرایی به سامانه و ترغیب تامین کنندگان بومی به ثبت نام در سامانه صحبت نمودند. این مراسم سپس با تقدیر از ارگان های برتر در زمینه فعالیت در سامانه ادامه و با پاسخ به پرسش های مدعوین پایان یافت.

در دومین روز همایش، کارشناسان مستقر در استان های کشور پس از برگزاری نشستی با مدیران سامانه، در جلسات مجزا با مدیران نواحی به اعلام گزارشات و عملکرد خود پرداختند.

برای مشاهده تصاویر مربوط به این همایش به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

گالری تصاویر خبر